Not Found

The requested URL /logs2/ was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at 185.175.156.33 Port 80
1 صادرات انواع انبه زرد جنوب - انبه
میواناب
خانه / انبه زرد / صادرات انواع انبه زرد جنوب

صادرات انواع انبه زرد جنوب

اگر لیست صادرات انواع میوه از ایران را چک کنیم، خواهیم دید که انبه زرد جنوب نیز توانسته خود را در آن جای دهد. این موضوع می تواند نقطه قوتی برای تولید کننده ها بشمار آید
همانطور که می دانید جنوب ایران استعداد زیادی به منظور تولید میوه های استوایی و گرمسیری دارد. به طوری که با سرمایه بر روی آنها می توان تولیدات خوبی را از این مناطق ارائه دهد.
یکی از میوه های بسیار خوب گرمسیری که ارزش اقتصادی بالای دارد، انبه بوده که تولید آن در جنوب کشور مورد توجه قرار گرفته است. به طوری که می توان در مناطق مختلف جنوب باغات انبه زرد را دید که به دلیل اقلیم مناسب کیفیت بسیار خوبی نیز دارند.

تولید انبه زرد در ایران

ایران به دلیل آنکه هم در بازار داخلی خود تقاضای زیادی برای انبه داشته و هم می تواند در بازار دیگر کشورها فعالیت کند، به لحاظ اقتصادی تولید آن توجیه پذیر است. لذا کشاورزان جنوب با بهره گیری از نهال کار کشت آن را آغاز کرده و موفق به عرضه آن در حجم نسبتا خوبی شده اند.
اما یقینا اگر توجه بیشتری به این میوه در مناطق جنوب کشور شود، می توان سود آوری زیادی از آن داشت. بعلاوه می توان با عرضه محصول داخلی، واردات انبه را نیز کاهش داد.

صادرات انبه جنوب

یکی از اقدامات امیدوار کننده برای تولید کننده های انبه در جنوب، صادرات محصولاتشان به دیگر کشورهاست. زیرا این محصول در کشورهای مختلفی تقاضا داشته و می توان به راحتی بر روی فروش آن فعالیت کرد.
تولید کننده ها از صادرات انبه می توانند سود بیشتری برده و این موضوع انگیزه بسیار زیادی در افزایش تولید آنها ایجاد خواهد کرد. در سال های اخیر میوه انبه نیز توانسته است خود را به لیست محصولات صادراتی اضافه کرده و امید می رود که افزایش آن را شاهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

images

نمایندگی پخش انبه زرد

در نمایندگی های مختلف تولید و پخش انبه می توان نمونه های زرد را نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

maillotfootrealmadrid  آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران huarache homme