میواناب
خانه / انبه پاکستانی / خرید عمده انبه سبز پاکستانی

خرید عمده انبه سبز پاکستانی

چرا اغلب خریدارانی که قصد سفارش عمده انبه سبز پاکستانی را دارند، قبل از شروع فصل برداشت با وارد کننده های شرق کشور ارتباط می گیرند؟
انبه سبز که از کشور پاکستان وارد ایران می شود، همیشه متقاضیان زیاد را از سراسر کشور به خود جلب می کند. زیرا این محصول به لحاظ کیفی در سطح بالایی بوده و مصرف آن نیز مورد توجه ایرانی ها قرار دارد.
هر ساله هنگام شروع واردات انبه پاکستانی توزیع کننده های زیادی در سراسر کشور در راستای فروش آن فعالیت خود را آغاز می کنند. زیرا بازار بسیار پر رونقی داشته و سود آوری را زیادی برای آنها دارد.
انبه سبز در اوایل فصل برداشته که میوه به صورت کامل نرسیده، وارد کشور می شود. زیرا هم ماندگاری خوبی داشته و هم تا رسیدن کامل، آن را می توان به دست مصرف کننده رسانید.

خرید عمده انبه پاکستانی

اما سوالی که در این رابطه مطرح بوده این است که چرا بسیاری از خریداران قبل از شروع فصل و واردات انبه پاکستانی آن را از وارد کننده ها تقاضا کرده و سفارش خرید خود را اعلام می دارند؟
با توجه به این که هر محصولی در هنگام شروع برداشت بیشترین قیمت را در بازار دارد، اغلب توزیع کننده های شهرهای مختلف درصدد بهره گیری از آن و کسب سود بیشتر هستند. از همین رو به محض ورود انبه به ایران آن ار در اختیار گرفته و در بازار مورد نظر خود توزیع می کنند.
معمولا شرکت های وارد کننده انبه نیز برای همکاری با این شرکت ها آمادگی داشته و میزان سفارش آنها را قبل از شروع واردات دریافت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد انصاری طاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120250230
شماره موبایل: 09191190204
شماره فکس:02144010737
پست الکترونیکی: Farhadtari2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

download

قیمت روز انبه سبز

از کمترین قیمت روز انبه سبز در بازار داخلی خبر دارید؟ انبه سبز از جمله …

دیدگاهتان را بنویسید

maillotfootrealmadrid  آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران huarache homme